Доставка по Україні безкоштовна! Безкоштовна доставка здійснюється для замовлень на суму понад 1500 грн. Ви сплачуєте лише вартість товару та комісію за переказ грошей при його отриманні у відділенні Нової Пошти (якщо оплата при отриманні).

 

Товар ретельно пакується в непрозоре паковання – ніхто не здогадається, що лежить всередині!

Способи оплати:

  • післяплата (оплата при отриманні) у відділенні Нової Пошти при замовленні від 500 грн (додатково оплачується комісія за накладений платіж);

  • передплата на розрахунковий рахунок: оплата на рахунок ФОП у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (додаток). Сплатити можна й іншим зручним для вас способом – за попередньою домовленістю з менеджером.

Вартість доставки:

Сума замовлення Оплата на р/р
ПриватБанку
Оплата при отриманні у віддділенні Нової Пошти
до 1500 грн 70–80 грн 90–100 грн + 2% вартості товару
від 1500 грн Безкоштовно 20 грн + 2% вартості товару

Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника (Нова пошта або іншими за попередньою домовленістю). Для замовлень понад 1500 грн доставка у відділення Нової пошти сплачується відправником (нашим магазином), крім комісії за переказ грошей та послуги за зберігання вантажу понад 5 робочих днів у відділенні Нової пошти. Для замовлень менше 1500 грн. покупець самостійно оплачує витрати за доставку у відділенні Нової пошти.

Відправлення замовлень з понеділка по п'ятницю, що надійшли до 17-00, здійснюється в цей же день, пізніші замовлення відправляються на наступний робочий день. Замовлення оформлені у суботу до 14:00 відправляються того ж дня, пізніші замовлення у понеділок. Термін доставки по Україні, як правило, 1-2 робочі дні, у віддалені куточки нашої країни терміни доставки можуть бути більшими. Графіки можуть змінюватися. Дізнавайтеся актуальну інформацію у менеджерів під час замовлення. 

Найбільш популярний спосіб оплати товару – оплата при отриманні. Такий спосіб доставки є гарантією отримання товару. У цьому випадку ви можете перевірити відповідність змісту посилки вашому замовленню та отримати товар при передачі грошей. Замовлення на суму менше ніж 500 грн з оплатою при отриманні не надсилаються.

Рекомендований спосіб оплати та доставки – Нова Пошта (сайт). Це найбільш швидкий та надійний спосіб отримати обраний товар. Відправлення здійснюється на найближчий склад компанії. Для цього на сайті транспортної компанії перегляньте список усіх складів у вашому місті та виберіть той, де вам простіше буде отримати товар та вкажіть це при оформленні замовлення. Доставка до дверей (кур'єром) можлива за тарифами обраної компанії та оплачується окремо.

Після відправки товару вам повідомлять по СМС номер декларації та дату прибуття вантажу на склад компанії до вашого міста. Як правило, надходить СМС повідомлення у момент прибуття товару на склад від Нової Пошти. З документом, що підтверджує особу (паспорт чи права), та номером декларації необхідно прийти на склад транспортної компанії у своєму місті.

Як правило, відправка товару проводиться наступного дня після надходження замовлення (при оплаті післяплатою) або наступного дня після надходження грошей у робочі дні тижня. Якщо є можливість, ми відправляємо товар у день замовлення – уточніть у менеджера при замовленні можливість відправлення в день замовлення.