У 2007 році було розпочато виробництво товарів бренду PASSION. Як не дивно, ми також, як і більшість виробників, почали виробництво в Китаї. Продукт, що виробляється на китайській фабриці, не був таким, яким ми могли б пишатися. Ми неодноразово просили наших китайських партнерів збільшити якість вихідного продукту, але це ігнорувалося.

Через три роки, в 2010, ми перенесли виробництво в Польщу і почали вдосконалювати наші товари. Ми підвищували якість матеріалів, замінили повністю обладнання на сучасне, залучали до роботи кваліфікований персонал. Якість виробів постійно підвищувалась і це дуже сподобалося нашим клієнтам. "Наївшись" дешевим неякісним китайським товаром, європейські клієнти з радістю погоджувалися платити більше за якісний товар. Ми навіть не припускали, що наша білизна матиме такий попит. Білизна з дешевого китайського ширвжитку перетворилася на повноцінну ексклюзивну білизну, яка радує покупців, які з нетерпінням чекають на новинки.


Власний швейний цех дав багато можливостей у розвитку фірми: виробництво високоякісної білизни, сучасний технологічний парк, повністю комп'ютеризований процес виробництва від «А» до «Я». Для пошиття ми використовуємо машини JUKI та машину для комп'ютерного різання матеріалу CUTTER, що дає нам непередавану точність різання елементів. Величезною своєю заслугою фірма вважає те, що вдалося зібрати під одним дахом відмінних фахівців і людей, які знають свою справу, деякі з яких раніше працювали в таких закордонних фірмах, як SHANTAL і BOSS.

Сертифіковані матеріали

Що стосується матеріалів, що використовуються для виготовлення білизни PASSION, то з гордістю можемо сказати про них наступне: більшість матеріалів мають міжнародний сертифікат OECO-TEX та закуповуються у провідних компаніях Італії та Іспанії. Мережива даних компаній – одні з найкращих як за якістю, так і за дизайном.

 

Ми є однією з небагатьох фірм, які для своєї білизни використовують 2-х кольорові мережива, аналогів яким немає, а також еластичний сатин. І, звісно ж, наші мережива також мають міжнародний сертифікат ОECO-TEX.


Що дає сертифікат OECO-TEX звичайному покупцю?

 

  • насамперед, гарантію якості;

  • впевненість у тому, що кожен колір буде ідентичним у наступних замовленнях;

  • впевненість у тому, що зовнішній вигляд виробу залишиться таким самим при правильному його використанні;

  • впевненість у тому, що матеріали не викликають алергії та пройшли всі можливі дослідження на міжнародному рівні.Що відрізняє нас  від інших?

  • найвища якість матеріалів;

  • гарантія точності розкривання всіх елементів білизни;

  • використання сертифікованих матеріалів;

  • використання у своїх комплектах бретельок з матеріалу, призначеного для підтримки грудей, а не з гумки для трусів, що має дуже велике значення для правильної підтримки грудей та зручності;

  • тримачі панчох у більшості корсетів PASSION легко відстібаються, завдяки чому корсети можна використовувати як без панчіх, так і з панчохами.

Новинки 2015 року


Ми періодично вводимо новинки в асортименти PASSION, які стають хітами наших продажів. Фахівцями компанії постійно досліджується ринок для білизни, вивчаються нові тенденції в моді, проводяться тренінги, виставки, конференції. Логічним результатом цієї активної діяльності є те, що наші колекції для білизни відповідають сучасним вимогам ринку.

Бодістокінги


Колекція бодістокінгів дозріла на початку 2015 року разом із колекцією Еротік Лайн. Бодістокінги, як один із небагатьох виробників, ми відшиваємо в Європі, що звичайно впливає на якість виробу, його міцність та безпеку. Наші бодістокінги не залишають фарби на тілі після використання та повність гіпоалергенні. Упаковані в красиві та елегантні коробочки, які підходять для подарунка.

Erotic Line Collection


Колекція Erotic Line дозріла на початку 2015 року разом із колекцією бодістокінгів. Колекцію ми робили та розробляли спеціально для реалізації у сексшопах. Вона більш відверта і сексуальна, виготовлена з прозорих тканин та матеріалів, які імітують латекс. Комплекти мають численні вирізи та розрізи. Комплекти білизни упаковані в красиві та елегантні коробочки, які підходять для подарунка та радують око.

Колекція SIZE PLUS

Ми побачили, що на ринку не вистачає білизни для жінок із розмірами трохи більше стандартних, і випустили в жовтні 2015 року колекцію SIZE PLUS, куди увійшли топові моделі бренду PASSION. Білизна виготовлена ​​у розмірах 4XL/5XL та 6XL/7XL. Білизна серії Size Plus спроектована з урахуванням будови тіла жінок великого розміру, що дозволило зберегти елегантність вбрання та вдалу посадку.

 

Нагороди PASSION:


Лідер якості 2015

Польська якість 2015

Лідер якості 2014

Лідер якості 2013

Якість року

Нагорода на думку клієнтів 2010-знахідка року

Якість року 2010

Нагорода клієнтів 2010

Нагорода клієнтів 2009
 
Якість року 2009